O nas

Nasza firma zajmuje się produkcją kopert bąbelkowych, ochronnych. Firma powstała dzięki Projektowi współfinansowanemu przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.  Posiadamy nowoczesne w pełni zautomatyzowane linie  produkcyjne, dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na produkty o wysokiej jakości i w rozsądnej cenie. Istniejemy na rynku kopert bąbelkowych od 2011 r.

Obecnie koperty bąbelkowe produkujemy w 13 podstawowych formatach, w dwóch kolorach: białym i brązowym, a także w wymiarach nietypowych, zgodnie z życzeniami klientów. Jesteśmy w stanie wykonać każde nietypowe zamówienie.  Oferujemy też koperty konfekcjonowane w opakowaniach foliowych po 10, 25 i 50 szt. Nasze koperty bąbelkowe są wykonane z mocnego papieru jednostronnie gładzonego o wysokiej jakości 80g – papier z certyfikatem FSC oraz specjalnej folii bąbelkowej (polietylenowej LDPE).  Koperty posiadają bardzo łatwe zamknięcie, w postaci paska silikonowego , po zerwaniu którego uwidacznia się warstwa mocnego kleju . Pasek samoklejący na klapce koperty pozwala na jej łatwe i trwałe zamknięcie. Nasze koperty są sklejane na 3 brzegach (z 3 stron- boki i dno kopert) – zgrzewem w rozmiarze 10 mm. Szeroki zgrzew zapobiega przypadkowemu rozdarciu koperty przez ciężki lub ostry przedmiot wewnątrz. Koperty pakowane są w pudła kartonowe.

Wykonujemy też koperty bąbelkowe z systemem TRI-FIX, trzy wygodne zamkniecia:

  1. koperty dziurkowane pod zamkniecie klamrami
  2. fingerlift albo pasek silikonowany – mocny klej Hotmelt do szybkiego zamknięcia
  3. tasma transparentna do wielokrotnego otwierania i zamykania koperty
logo 8

Zamówienia na koperty bąbelkowe można składać poprzez naszą stronę internetową www.kopertybabelkowe24.pl,  telefonicznie 
tel: 783368847 lub e-mailem na adres info@kopertybabelkowe24.pl